Miniszlifierki Dremel

Najmocniejszy i w najwyższym stopniu rozbudowany typ miniszlifierki Dremel 4000. Innowacją jest wyłącznik obrotów, z elektroniką pozwalającą na maksymalną moc nawet przy niskich obrotach. Wydajny silnik o dużej sprawności zapewni wykorzystanie większych tarcz, do cięcia i do szlifowania.

046

046

Najbardziej solidny model mini szlifierki Dremel 3000. Dopracowany przełącznik obrotów efektywny silnik o mocy 130 W, wiele sprzedanych egzemplarzy. Jest co prawda słabszy od typu 4000, ale jeżeli potrzeba coś istotnie niezawodnego to trzeba wybrać Dremel 3000. Tak jak do dowolnego modelu Dremela, współgrają do niego wszystkie przystawki i osprzęt.

Jeden z najstarszych modeli Dremel 200. Od tego się wszystko zaczęło. Model 200, został na jakiś czas wycofany, ale widać cieszył się tak znacznym uznaniem że firma postanowiła wprowadzić go na nowo. Niezależnie od tego ma szansę współzawodniczyć z tanimi mini szlifierkami. Zaopatrzony w silnik 125 W, daję radę w pracach grawerskich i z wałkiem giętkim. opis ze strony http://sklepdremel.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *