Myjki przemysłowe Nilfisk

Witam
Firma Nilfisk-ALTO produkuje maszyny czyszczące, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i proponuje ona szczególne rozwiązania dla każdego klienta. M. In. oferuje mnogość rozwiązań i innowacji w przemyśle samochodowym. Obojętnie jakie to modele samochodu czy też ciężarówki lub vana czy nawet autobusu. Jak i niezależnie od miejsca pracy, czy jest nim garaż, salon samochodowy czy stacja benzynowa, firma Nilfisk-ALTO umożliwi Ci żądaną czystość. Zróżnicowana oferta rozwiązań bezpośrednio wspiera Twoje cele ekonomiczne, dba o wartość inwestycji, zwęża koszty konserwacji oraz podnosi zyski.

myjka-nilfisk-mc-4m
Największe wymagania wobec sprzętu i ludzi stawia rolnictwo. Niezależnie czy jesteś hodowcą trzody chlewnej czy wytwórcą wina, firma Nilfisk-ALTO oferuje dobre rozwiązanie dla każdego zadania. Dysponuje stacjonarnymi systemami do budynków gospodarczych i magazynów jak i jednostkami mobilnymi, które sprawdzają się przy pracy na liniach produkcyjnych. Jak również na otwartych przestrzeniach czy przy myciu maszyn rolniczych. Od myjek ciśnieniowych poprzez odkurzacze przemysłowe i maszyny do mycia i zamiatania podłóg, do jednostek mobilnych po stacjonarne firma Nilfisk-ALTO może zaoferować produkty, które spełnią każdą potrzebę czyszczenia- z wystarczającą mocą do obsługi tego zadania.
Jednym z ich ciekawych wdrożeń jest niezależne zasilanie i użytek naturalnych źródeł wody. Są to cechy myjek ciśnieniowych firmy Nilfisk-ALTO zaadaptowanych do pracy na zewnątrz. Zimno i gorąco wodne urządzenia zasilane benzyną- POSEIDON PE lub olejem napędowym- NEPTUNE DE. Potrafią pracować tam, gdzie nie ma dostępu do prądu oraz dostępu do standardowych źródeł wody. Te myjki mogą czerpać wodę za zbiornika, studni a nawet rzeki, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w terenie. Myjki zasilane silnikami benzynowymi lub diesla i zdolne do czerpania wody ze zbiorników, rzek czy studni są doskonałym wyjściem do zastosowania w rolnictwie i budownictwie. Wspaniałe połączenie wysokiej funkcjonalności i maksymalnej wygody, perfekcji technicznej i solidności. Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju czyszczenia- dostosowane, wydajne i ekonomiczne. Źródło strona : http://domtechniczny24.net/

Budowa nowego budynku lub remont starego wymaga zastosowania najbardziej efektywnych rozwiązań. A każdy dzień na placu budowy przynosi nowe wyzwania w zakresie utrzymania czystości. Niezbędne do tego celu są profesjonalne maszyny o dużej mocy przeciw najtrudniejszemu brudowi. Solidne i wytrzymałe myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze do pracy na sucho i mokro, wspierane przemysłowymi zamiatarkami bezpyłowymi na podłożach o różnej budowie i nawierzchni. Fabryka Nilfisk-ALTO, tworzy takie specjalistyczne maszyny odpowiadające potrzebom klientów z całego świata.

myjka-nilfisk-mc-4m-zimnowodna-w-pracy
Również produkcja i magazynowanie są wyzwaniem. Hale produkcyjne, magazyny, obszary obsługi klienta, parkingi i biura potrzebują regularnego czyszczenia. Właśnie tutaj powstają najwyższe wymagania w zakresie solidności, bezpieczeństwa i wydajności- firma Nilfisk-ALTO może im sprostać, ponieważ jako wytwórca rozumie szeroką różnorodność aplikacji czyszczenia, które muszą być wprowadzone na tym obszarze, jak również to, z jaką częstotliwością przebiega praca w oddziałach tego typu. Posiadając wiedzę i wieloletnie doświadczenie firma Nilfisk-ALTO jest w stanie sprostać tym wysokim wymaganiom i konstruuje solidne maszyny o wysokiej, jakości i długiej żywotności, które zajmują najwyższe miejsca w globalnych rankingach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *