Końcówki ścierne Dremela

Kamienie szlifierskie do ostrzenia i szlifowania wykonane z tlenku glinu. Wytwarzane są w różnych obrysach i wielkościach. Nadają się do roboty przy obróbce różnego rodzaju metali, odlewów i odkuwek, szlifowania spoin i lutów. Doskonale usuwają zadziory po cięciu, odlewaniu, pozostawiają nawierzchnie zgrubnie oczyszczoną z widocznymi rysami tak jak po pilniku.

Ściernica Dremel SC541 to jeden z rodziny artykułów z systemem szybkiej wymiany. Może trochę kosztuje, ale jak w czasie pracy istnieje przymus częstej zmiany ściernic to Speedclic nadaje się idealnie. Tarcza doskonale nadaje się do wykańczania i wygładzania różnych rodzajów metali i odlewów. Została wzmocniona włóknem szklanym, dzięki czemu nie ma zagrożenia, że tarcza pęknie lub się wykruszy podczas pracy.

dremel-200-multiszlifierka-1

Ściernice z węglika krzemu przeznaczone są do obróbki materiałów, ceramicznych, porcelany, szkła, granitu. Wszystkie są osadzone na tzrpieniu 3,2 mm. Nadają się również do obróbki miękkich metali kolorowych i ich stopów. Dzięki zastosowaniu luźnego spoiwa ściernice nie zapychają się i bardziej efektywnie usuwają materiał. Praca na wyższych obrotach i z delikatnym dociskiem spowoduje, że nie będą się tak szybko zużywać.

Specjalistyczne ściernice do ostrzenia pił łańcuchowych. Wytwarzane są w różnych wymiarach, zależnie od rodzaju łańcucha wybieramy odpowiednią średnicę. Ostrzyć powinno się po każdym napełnieniu zbiornika z olejem do smarowania. Nie można czekać aż łańcuch będzie kompletnie tępy. Reszta ciekawych tekstów na stronie : http://sklepdremel.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *